تکنوالمنت صنعت > المنت > المنت سیلیکون

المنت سیلیکونی

المنت سیلیکونی

المنت سیلیکونی یکی از پرکاربردی ترین محصولات در صنایع گرمایشی و سرمایشی می باشد که بدون وجود و استفاده از این محصول بی شک شرکت های تولید کننده با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهند شد.

از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به عایق بسیار قوی و داشتن متراژهای مختلف آن اشاره نمود که شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود یکی از بهترین آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

المنت سیلیکونی یکی از مهمترین محصولات استفاده شده در بسیاری از صنایع می باشد که انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل کرده و به واسطه کاربرد بی نظر خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کند.

از این محصول در دستگاه های گرمایشی و سرمایشی استفاده های گسترده ای می شود به گونه ای که امروزه بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی به دنبال تولید و طراحی انواع المنت سیلیکون با برندهای متفاوت هستند تا بتوانند در این حوزه یکی از شناخته ترین برندها بوده و توجه صنایع مختلف را به سوی خود جذب کند.

این محصول به کمک فایبرگلاس ها تقویت شده است تا بتواند در برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاومت لازم را از خود نشان داده و عمر مفید طولانی را داشته باشد.

توجه داشته باشید که این محصول از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد و همین امر سبب شده است تا از این محصول در حرارت های پایین استفاده شود و به همین جهت نیز برای دماهای مختلف داری انواع متعددی می باشد.

در ادامه مقال سعی بر آن داریم تا در مورد ویژگی های بی نظیر و نکات مورد توجه در استفاده از این محصول توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

المنت سیلیکونی

ویژگی های استفاده از المنت سیلیکونی

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این امر اشاره شد، ویژگی های منحصر به فرد این محصول تکنو المنت سبب شده است تا از المنت سیلیکون استفاده های گسترده ای صورت بگیرد.

توجه داشته باشید که با پیشرفت تکنولوژی نیز امروزه المنت سیلیکون نیز تقویت شده و بسیار پیشرفته شده اند. از مهمترین ویژگی های استفاده از المنت سیلیکون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– بازدارندگی شعله

– تولید مواد سمی بسیار کم

– عایق بسیار مناسب و قوی

– قدرت تبدیل بسیار بالا

– داشتن اندازه ها متراژهای مختلف

– مناسب برای استفاده در سطوح مختلف

– اتصالات انعطاف پذیر که سبب می شود سایر اجسام به راحتی به این محصول اتصال داشته باشند.

توجه داشته باشید که مزایا و ویژگی های بی نظیر این محصول سبب شده است تا شرکت های و کارخانه های بسیاری این محصول را در تولیدات خود استفاده کرده و روزانه صدها سفارش را در جهت خرید این محصول ثبت کنند.

این محصولات در مدل، نحوه نصب، توان، ولتاژ، طول و عرض با یکدیگر متفاوت هستند که این امر نیز سبب می شود در محصولات و کالاهای مختلف مورد استفاده واقع شود.

ویژگی های استفاده از المنت سیلیکونی

نکات مورد توجه در استفاده از المنت سیلیکونی

از مهم ترین نکات مورد توجه در استفاده از المنت سیلیکون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– در هنگام استفاده از کشیده شدن کابل المنت و وارد شدن هرگونه آسیب به به آن جلوگیری های لازم را داشته باشید.

– برای نصب این محصول توجه داشته باشید که از بهترین و با کیفیت ترین فنرها استفاده شود که این فنرها فاصله ی بین مخزن و المنت را از بین برده و مانع جمع شدن هوا در این فضا می شود.

– سطحی که قرار است المنت در آن نصب شود نبایستی دارای برآمدگی یا فرورفتگی باشد

– همچنین سطوحی که قرار است این محصول در آن نصب شود نباید دارای مواد زائد یا چربی باشد به همین جهت قبل از نصب المنت، سطوح مورد نظر را پاکسازی نمایید.

همچنین توجه داشته باشید المنت هایی که بر روی مخزن ها نصب نیستند را به هیچ عنوان روشن نکنید چرا که ممکن است آسیب های جدی بر آن وارد شود.

استفاده از المنت سیلیکونی

خرید المنت سیلیکونی

برای خرید المنت مورد نظر خود  می توانید از معتبرترین و شرکت های سازنده و فروشگاه ها اقدام کنید توجه داشته باشید که در تهیه و خرید این محصول با کیفیت ترین نوع این محصول را تهیه کرده باشید تا از این طریق بتوانید محصولی استاندارد و بی نظیری را تهیه کرده باشید.

برای دریافت راهنمایی های لازم در جهت خرید این محصول نیز م توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

شما می توانید با توجه به مزایا و ویژگی های بی نظیر این محصول، یکی از بهترین و با کیفیت ترین آن را انتخاب نموده و اقدام به خرید داشته باشید.

خرید المنت سیلیکونی

برای دریافت و استعلام قیمت و خرید با شماره های زیر در ارتباط باشید :

۰۲۱-۳۳۹۳۷۰۸۷
۰۲۱-۳۳۹۰۶۹۸۱
۰۹۱۲-۲۱۶۰۵۱۴
۰۹۳۷-۳۳۲۵۴۳۹

پاسخ بدهید

تکنو المنت صنعت

تکنو المنت صنعت تولید کننده انواع المنت صنعتی از جمله المنت میله ای، فشنگی،شیشه ای و … با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در بازار.

محصولات

تریس هیتر
تریس هیتر
ژانویه 17, 2019
سرامیکی
المنت سرامیکی
ژانویه 17, 2019
تسمه ای
تسمه ای
ژانویه 17, 2019
المنت ریخته گری
المنت ریخته گری
ژانویه 17, 2019
المنت وکیوم
المنت وکیوم
ژانویه 17, 2019
المنت کوئل هیتر
المنت کوئل هیتر
ژانویه 17, 2019
المنت تیتانیوم
المنت تیتانیوم
ژانویه 17, 2019
المنت شیشه ای
المنت شیشه ای
ژانویه 17, 2019
المنت میله ای
ژانویه 17, 2019
المنت فشنگی
المنت فشنگی
ژوئن 6, 2016

برچسب‌ها

titanium element المنت تسمه ای سرامیکی المنت تسمه ای قیمت المنت تسمه ای میکایی المنت تیتانیوم المنت تیتانیوم قیمت المنت تیتانیومی المنت حرارتی سرامیکی المنت دستگاه وکیوم المنت سرامیکی قیمت المنت سرامیکی وکیوم المنت صنعتی سرامیکی المنت میله ای تیتانیوم المنت های تسمه ای المنت های سرامیکی المنت های سیلیکون رابر المنت وکیوم المنت وکیوم حرارتی المنت وکیوم فرمینگ المنت پرس وکیوم المنت کوئل هیتر المنت کوئل هیتر قیمت المنت کویل هیتر المنت کویل هیتر قیمت انواع المنت تیتانیوم تولید کننده المنت سرامیکی خرید المنت تسمه ای خرید المنت تیتانیوم خرید المنت سرامیکی خرید المنت سرامیکی هویه خرید المنت کوئل هیتر خرید المنت کویل هیتر ساخت المنت سرامیکی ساخت المنت کوئل هیتر ساخت المنت کویل هیتر سیم المنت سرامیکی فروش المنت سرامیکی فروش المنت وکیوم فروش المنت کوئل هیتر فروش المنت کویل هیتر قیمت المنت تیتانیوم قیمت المنت وکیوم قیمت المنت کوئل هیتر قیمت المنت کویل هیتر کارخانه المنت سرامیکی
برای تماس اینجا کلیک کنید